Програмний комітет

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Голова:
Величко О.Г. – член-кореспондент НАНУ, д.т.н., професор, в.о. ректора УДУНТ (Дніпро, Україна)

Заступник голови:
Гнатушенко В.В. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)

Члени оргкомітету:
Радкевич А.В. – д.т.н., професор, перший проректор УДУНТ (Дніпро, Україна)
Пройдак Ю.С. – д.т.н., професор, проректор з наукової роботи УДУНТ (Дніпро, Україна)
Камкіна Л.В. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)

Програмний комітет:

Алпатов А.П. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)
Архипов О.Є. – д.т.н., професор (Київ, Україна)
Бахрушин В.Є. – д.ф.-м.н., професор (Запоріжжя, Україна)
Бодянський Є.В. – д.т.н., професор (Харків, Україна)
Бородянський К. – Ph.D. (Ariel University, Israel)
Гасик М.М. – д.т.н., професор
                   (Aalto University, Espoo, Finland)
Гнатушенко В.В. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)
Гожий О.П. – д.т.н., доцент (Миколаїв, Україна)
Зеленцов Д.Г. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)
Зубов Д.А. – Ph.D.
                  (American University of Central Asia, Kyrgyzstan)
Корсун В.І. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)
Heipke Christian – Prof. Dr.-Ing. Habil.
                  (Leibniz Universitat Hannover, Institute of Photogrammetry and Geoinformation Лейпциг, Німеччина)

Купін А.І. – д.т.н., професор (Кривий Ріг, Україна)
Малайчук В.П. – д.т.н, професор (Дніпро, Україна)
Петленков Э. – Ph.D. (Tallinna Tehnikaülikool, Tallinn, Estonia)
Рудакова Г.В. – д.т.н., професор (Херсон, Україна)
Светличний Д.С. – д.т.н., професор
(AGH University of Science and Technology, Krakow MP, Poland)
Селівьорстов В.Ю. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)
Сетлак Г. – д.т.н., професор                    (Politechnika Rzeszowska, Rzeszow, Poland)
Скалозуб В.В. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)
Сладковський О.В. – д.т.н., професор
                        (Silesian University of Technology, Gliwice, Poland)
Тарабара В.В. – Ph.D., Professor (Michigan State University, USA)
Тогобицька Д.М. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)
Шинкаренко В.І. – д.т.н., професор (Дніпро, Україна)

Секретар оргкомітету:
Селівьорстова Т.В. – к.т.н., доцент (Дніпро, Україна)
Островська К.Ю. – к.т.н., доцент (Дніпро, Україна)